MEGASONEX

 • Sale! Hot

  MEGASONEX Hambapasta

  Koostis: Sorbitool, glütseriin, hüdroksüapatiit (nano), vesi, ränidioksiid, ksülitool, tetra-naatriumpürofosfaat, naatriummetüülkooküül tauraat, vilgukivi, titaandioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, sidrunhape, naatriumsahhariin, aroom.

  13.90 11.12
 • Sale! New

  MEGASONEX THE ULTRASOUND HAMBAHARJA OTSIKUD (MEDIUM)

  Keskmise tugevusega harjased ultraheli hambaharjale

  Ultrahelitehnoloogial põhinev hambaharja otsikud. Keskmise tugevusega harjased.

  8.00 6.40
 • Sale! New

  MEGASONEX THE ULTRASOUND HAMBAHARJA OTSIKUD (SOFT)

  Pehmete harjastega otsikud ultraheli hambaharjale

  Ultrahelitehnoloogial põhinev hambaharja otsikud. Pehmed harjased.

  8.00 6.40
 • Sale! Hot

  MEGASONEX ULTRAHELI HAMBAHARI

  Innukas rännumees
  Head suuhügieeni ei tohi unustada ka siis, kui lähed reisile, seetõttu disainisime hambaharja, mille saad kaasa võtta, kuhu iganes sa ei läheks. Tänu universaalse sisendpingega laadijale, vastupidavale põrutuskindlale korpusele ning kompaktsetele, pea igasse hügieenitarvete kotti mahtuvate mõõtudele on see suurepärane reisikaaslane kõikjal maailmas.

  Kindel kvaliteet
  Luues kvaliteetset toodet, mis kestaks kaua, ei tehtud ühtki järeleandmist. Oleme uhked, et meie toote puhul on kvaliteeti sõna otseses mõttes võimalik käega katsuda. Ning meie pakutav ulatuslik garantii tõestab, et oleme ka ise tõepoolest toote kvaliteedis veendunud.

  Loodussõbralikkus
  Tänu patenteeritud SmartCircuit™ tehnoloogiale, tarbib meie toode energiat vähehaaval, lülitades toite välja, kui seda parasjagu vaja pole. Rahvusvaheliste keskkonnastandardite järgimine ning taaskasutatav tootepakend aitavad tagada, et meie ökoloogiline jalajälg on võimalikult väike.

  159.00 127.20
Loe edasi

Kõik tooted on laaditud.